e
sv

Stremio nedir? Nasıl Kullanılır?

163 Okunma — 07 Temmuz 2022 22:42
avatar

Bypool

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Stremio Nedir?

Stremio, adından da anlaşılacağı gibi, filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlamak için kullanılabilecek bir akış uygulamasıdır. Aslında ücretsiz ve resmi olarak mevcut bir akış uygulaması olan en az uygulamadan biridir. Stremio herhangi bir film veya TV şovu barındırmaz, sizi diğer akış platformlarına yönlendiren üçüncü taraf bir uygulamadır.

Stremio’nun Özellikleri

 • Stremio uygulamasında herhangi bir sorun yaşamadan yeni filmler ve TV şovları keşfedebilirsiniz.
 • Yeni bir film veya dizi eklendiğinde bildirim alacaksınız.
 • Stremio uygulamasını kullanarak kitaplığınızı istediğiniz tarzda düzenleyebilirsiniz.
 • Bu uygulamada ne izlediğinizi takip edebilirsiniz. Takvim seçeneği, takvim görselleştirme modunda izleme geçmişinizi gösterir.
 • Stremio uygulaması ayrıca Google Chromecast desteğiyle birlikte gelir.

Stremio uygulaması nasıl kullanılır

Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir, ancak filmlerin ve şovların getirildiği üçüncü taraf uygulamaların premium aboneliğine ihtiyacınız vardır. Premium abonelik olmadan hiçbir filmi veya TV şovunu oynatamazsınız. Bu nedenle, Netflix veya Hotstar gibi premium aboneliklerden birine sahip olun.

Aşama 1: Uygulamayı ilk kez açtığınızda, ekranın sağ üst tarafında bir Stremio kılavuz videosu göreceksiniz. İsterseniz kılavuz videoyu oynatın.

Adım 2: Oynatmak istediğiniz herhangi bir filme tıklayın.

Aşama 3: Bir sonraki ekranda, film için mevcut olan akış kanallarını bulacaksınız.

4. Adım: Premium aboneliğinizin bulunduğu akış kanalını seçin.

6. Adım: Akış kanalına tıklayarak ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Filmi oynatmak için orada oturum açmanız gerekir.

Stremio Eklentileri

Filmleri ve TV şovlarını oynatmanın yanı sıra, film ve TV programı akışına yardımcı olacak eklentiler yükleyebilirsiniz. OpenSubtitles ve YouTube gibi eklentiler, akışta size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Eklentileri uygulamanın kendisinden indirebilirsiniz.

Stremio Güvenli mi?

Uygulama herhangi bir film veya TV şovu barındırmadığından uygulamayı kullanmak tamamen güvenlidir. Stremio uygulaması, sizi mevcut akış seçeneğine yönlendiren yalnızca üçüncü taraf uygulamasıdır. Ancak eklentiler düşünüldüğünde, uygulamanın kullanımı pek iyi görünmüyor. Eklentiler, Stremio uygulamasının markası veya sonudur.

Eklentiler dizininde çok sayıda eklenti bulunmaktadır. Eklentiler uygulamada yerleşik olsa da, bazı yasa dışı eklentiler var. Bu eklentiler, filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlamak için kullanılabilir. Bu eklentilerle uygulamanın kullanımı güvenli değildir.

Uygulama, App Store’da resmi olarak bulunan meşru bir uygulamadır. Üçüncü taraf eklentiler yüklemek, uygulamanın kullanımını daha güvenli hale getirmez. Eklentilerin yüklenmesi tamamen kullanıcıya bağlıdır. Stremio uygulamasını yasal veya yasa dışı yapan şey, uygulamayı nasıl kullandığınızdır.

Stremio Ücretsiz mi?

Stremio uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir para ödemenize gerek yok. Herhangi bir akış hizmetinde premium aboneliğiniz varsa, bunu Stremio uygulamasında kullanabilirsiniz. Herhangi bir ek para harcamaya gerek yoktur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI