e
sv

Xbox’da son güncelleme ile oluşan ‘Giriş Gecikme’ sorunu

111 Okunma — 04 Temmuz 2022 01:17
avatar

Bypool

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apex Legends‘ın giriş gecikmesi sorunu, denetleyici ürün yazılımının geri alınmasıyla çözülebilir

3 Temmuz 16:38 ET Güncellemesi: EA, Respawn ve Microsoft bu sorunla ilgili herhangi bir yorum veya daha fazla güncelleme sağlamamış olsa da, en azından Xbox Elite Kablosuz Denetleyici Serisini kullanan Xbox oyuncuları için sorunu gideren bir düzeltme buldum.

Geçen hafta, EA’nın battle royale nişancı oyunu Apex Legends , çoğunlukla oyun içi mağazadan bir sürü kozmetik ürün satın alan oyuncularla ilgili sınırlı süreli bir kurulumun kısaltması olan bir “koleksiyon etkinliği” başlattı. Tek sorun, bu seferki devasa güncellemenin oyunu konsollardaki birçok kişi için neredeyse oynanamaz hale getirmesi.

Savaş royale nişancı oyununun genellikle sıkı ve duyarlı kontrolleri – Titanfall’dan bu yana Respawn Entertainment oyunları için bilinen ve Call of Duty mirasının bir yansıması – yavaş, gecikmeli ve sıklıkla tepkisiz hale geldi. Daha da kötüsü, sadece oyunu oynamak, kontrol girişlerinizi gösterge panelinde ve diğer oyunları kullanırken bile değişmiş hissettirebilir; konsolu yeniden başlatmak bu sorunu çözüyor gibi görünüyor. Oyuncular, belirli Xbox kablosuz denetleyicilerinde ürün yazılımını geri alarak sorunu güvenilir bir şekilde çözmenin bir yolunu buldular; bunun işe yaradığını onayladım ve nasıl yapılacağına ilişkin adımları bulmak için okumaya devam edebilirsiniz.

“Oyuncular sorunu kendi başlarına çözmenin bir yolunu buldular”

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI